Výmena olejov v automatoch

Prevodovka je konštrukčne zložité zariadenie a olej v automate musí zvládnuť veľkú záťaž. Jeho kvalita a čistota má vplyv na celý chod prevodovky. Preto je opotrebovaný a spálený olej najčastejším zdrojom porúch automatických prevodoviek. K dosiahnutiu dlhej životnosti prevodovky stačí jej pravidelný servis, ktorý Vám vieme zabezpečiť v našich prevádzkach strojovou výmenou kompletnej náplne oleja v prevodovke spolu s preplachom a to všetko za rozumné ceny.

K výmenám používame originálne oleje a filtre alebo ich náhrady od popredných Nemeckých výrobcov ako Ravenol, Mannol, Febi, Vaico a pod. Výber oleja a filtra Vám naceníme podla Vášho VIN kódu auta, v cenníku nájdete orientačné ceny dielov a výmeny aj s cenou práce. Zároveň doporučujeme vymeniť aj olej v diferenciáloch, rozvodovkách, prídavných prevodovkách.

Výmenu si môžete dohodnúť na termín ktorý Vám vyhovuje a trvá zhruba 2 hodiny.

Taktiež robíme aj opravu prevodoviek, či už manuálnych alebo automatických, opravu a výmenu hydromeničov a opravu a výmenu mechatroník. Ak potrebujete nejaké bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na čísle 0904 432 788

 

Rezervácia termínu: